دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور

دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور

قبل از نصب و یا تنظیم پکیج دیواری خود حتما  دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور و نحوه کار با دستگاه را با دقت بخوانید زیرا دفترچه راهنمای هر وسیله ای بهترین راهنما برای نصب و استفاده از آن می باشد.

در این مقاله دیجی تعمیرگاه ابتدا بخشی از مرحله نصب پکیج ایران رادیاتور را  برای مدل های (E24CF / E24FF / M24CF / M24FF) شرح می دهیم. در صورتی که نیاز به دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور داشتید، می توانید در انتهای مقاله نسخه pdf دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور را دانلود کنید.

همچنین در صورتی که پکیج دیواری شما مشکل پیدا کرده است، می توانید سریعا از طریق تماس و یا با پر کردن فرم درخواست تعمیر پکیج دیواری ما را از مشکل خود مطلع سازید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و نزدیک ترین تکنسین مورد تایید نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را به محل شما اعزام نماییم.

ثبت درخواست تعمیرات و سرویس پکیج دیواری

راهنمای نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور

 1. جهت نصب دستگاه از اتصالات، لوله ها و شلنگ های استاندارد استفاده شود.
  تمام مقررات و ضوابط ایمنی نصب دستگاه های گازسوز رعایت گردد.
 2. هر دستگاه پکیج باید مجهز به شیر گاز از نوع توپی ربع گرد باشد. توصیه می شود برای لوله های رفت و برگشت شوفاژ و آب سرد ورودی از شیر قطع و وصل مناسب استفاده شود.
 3. شابلون نصب را در محل انتخاب شده قرار دهید.
 4. بست آویز دستگاه را روی دیوار نصب نمایید.
 5. لوله کشی و سیم کشی هارا همانطور که در شایلون مشخص شده است انجام دهید.
 6. ۴ عدد پیچ A را مطابق شکل زیر از روکش دستگاه باز نمایید.
 7. دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتورروکش را خارج نمایید.
 8. دستگاه را مطابق شکل زیر به نحوی روی بست آویز قرار دهید تا با پایین آوردن آن بطور محکم روی بست قرار گیرد.دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتوردانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور
 9. لوله های آب و گاز را با آب بندهای مناسب (برای گاز از نوع لاستیکی) وصل نموده و در مسیر برگشت شسوفاز از یک فیلتر استفاده نمایید.
  دودکشی دستگاه را وصل نمایید.
 10. نصب دودکش مطابق شکل زیر با استفاده از زانو یا لوله به بالای هود صورت می گیرد.

دانلود دفترچه راهنمای ایران رادیاتور به صورت کامل برای مدل های L24CF/ L24FF/ L28CF/ L28FF/ L36FF

خلاصه خدمات
دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور
Rate :
2 based on 11 votes
نوع سرویس
دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور
ارائه دهنده خدمات
دیجی تعمیرگاه,
Ebn-e-Yamin St,N sohrevardi ave,Tehran-19166,
Telephone No.02154584
استان
تهران، کرج
توضیحات
قبل از نصب پکیج خود دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور را با دقت بخوانید زیرا دفترچه راهنمای هر وسیله ای بهترین راهنما برای نصب آن می باشد.

تعداد کل نظرات: 2

 • افشین ترابی

  عرض سلام
  ممنون از اطلاعات مناسبی که در اختیار گذاشتید . استفاده مطلوبی از دفترچه راهنما نمودم و نسبت به مصرف کاغذ نیز جهت حمایت از محیط زیست این مسیر خدمات بهترین است .

 • کوروش ایرانی

  سلام با تشکر از مطالب مفیدتان پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff دارم شیر آبگرم مصرفی باز میشود پکیج روشن نمیشود حرکت میله ای که با فشار هیدرولیک میکرو سویچ را فعال میکند و به میکرو سوییچ فشار میاوردکم است به میکروسوییچ نمیرسد میکروسوییچ را جلو اوردم روشن میشود ولی میله برنمیگردد عقب شیر بسته است ولی پکیج روشن میماند فشار اب روی ۱٫۸ است هیچ آلارمی هم نمیدهد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

 • یک دیدگاه بنویس!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لطفا به این سوال پاسخ دهید *