نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش در تهران و کرج

به متخصصان تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش ما اعتماد کنید

مهم نیست اجاق گاز یا فرگاز خود را از کجا خریداری کرده اید. متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات تعمیرات اجاق گاز بوش و فرگاز بوش را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

و یا با شماره تلفن ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات بوش آماده ارائه خدمات تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن در تهران و کرج می باشد.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز و فرگاز بوش (BOSCH) سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به برند بوش به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران اجاق گاز و فرگاز بوش در سراسر تهران و کرج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش را در تمامی تعمیرگاه های مجاز بوش عهده‌دار شود.

تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش در سریعترین زمان ممکن

خدمات سریع

ما در تعمیرگاه های مجاز اجاق گاز و فرگاز بوش با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و کرج و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش با کمترین هزینه

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

متخصصان با تجربه در تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما در تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش شما خواهند بود.

چرا بهتر است تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش خود را به ما بسپارید؟

داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند

رتبه اول در تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش در تهران و کرج

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

قیمت‌ منصفانه تعمیر اجاق گاز و فرگاز بوش برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش

انعطاف در تعیین زمان تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه

تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

مهم نیست اجاق گاز و فرگاز بوش خود را از کجا خریداری کرده اید. متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

و یا با شماره تلفن ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

نظرات مشتریان درباره نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش

تشکر

روند ارائه خدمات توسط شما مشکلات مرتبط تعمیر فرگاز بوش را برای مردم خیلی راحت کرده تشکر بابت زحماتتان.

۲۳/۱۲/۹۵ – نیاوران

عیب یابی

تعمیرکار عیب یابی و تعمیر اجاق گاز بوش ما رو سریع انجام داد و ما راضی هستیم.

۱۸/۲/۹۷ – سعادت آباد

تعمیرکار با سواد

تعمیرکاری که برای تعمیر اجاق گاز و فرگاز بوش ما اومد خیلی باسواد و مودب بودن.

۲۰/۲/۹۶ – تهرانپارس

مشکل کار نکردن فندک اجاق گاز

بعد از تعمیر اجاق گاز، مشکل فندک نزدن اجاق گاز توسط یک تعمیرکار حرفه ای حل شد.

۳/۲/۹۶ – پیروزی

تعمیر سریع

بعد از اینکه با شما تماس گرفتم انتظار نداشتم انقدر سریع مشکل اجاق گازم حل بشه، واقعا مرسی.

۱۲/۳/۹۶ – شهرک غرب

خدمات عالی

تعمیرکار کارش رو به خوبی انجام داد و فرگاز بوش ما رو تعمیر کرد.

۲۴/۲/۹۷ – میدان هروی

برای ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود به صفحه نظرات مشتریان مراجعه نمایید.

ثبت سفارش تعمیرات اجاق گاز و فرگاز بوش (Bosch)

 

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش چیست ؟

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش شما در سراسر تهران و کرج می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش شما هستیم. مهم نیست که اجاق گاز یا فرگاز شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل ها را تعمیر می کنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز بوش که نیاز به تعمیر دارند :

  • شعله فر اجاق گاز روشن نمی ماند.
  • شعله های اجاق گاز دود می زند.
  • فر توکار خاموش می شود.
  • فندک اجاق گاز جرقه نمی زند.

البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای اجاق گاز و فرگاز بوش شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت اجاق گاز یا فرگاز شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش برای شما اعزام شود.

  • تخصصی ترین مرکز تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش (گاز صفحه ای، گاز رومیزی، فر توکار، گاز مبله و …) در سراسر تهران و کرج

 

  • گارانتی ۹۰ روزه کلیه خدمات ارائه شده تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش

برخی از مشکلات متداول اجاق گاز و فرگاز

دمای داخل فرگاز به دمای تنظیم شده نمی‌رسد …

در چنین مواقعی علت اصلی این است که المنت‌های گاز یا جرقه زن و یا سنسور دمای داخل فر به‌درستی عمل نمی‌کند و ممکن است خراب شده باشد و در اکثر موارد نیاز به تعویض دارند. اگر در این زمینه هیچ‌گونه تخصص فنی ندارید، برای تعویض و رفع این اشکال باید با مرکز تخصصی تعمیر اجاق گاز تماس بگیرید.

شعله اجاق گاز دود می‌زند …

همان‌طور که می‌دانید شعله گاز برای سوختن نیاز به هوا (اکسیژن) دارد. در چنین مواقعی دلیل بروز این مشکل این است که در ترکیب گاز و هوا، مقدار گاز از حد معمول بیشتر است. برای رفع این مشکل باید مقدار گاز را کم کنید. احتمالاً نازل‌های گاز گشاد شده‌اند و بهترین راه کار تعویض آن ها می باشد.

شعله‌های اجاق گاز روشن  نمی‌شود …

اگر  اجاق گاز خود را دیربه‌دیر تمیز می‌کنید؛ احتمال اینکه با مشکل روشن نشدن شعله‌های اجاق گاز مواجه شوید زیاد است. یکی از دلایل روشن نشدن شعله‌های گاز، کیپ شدن آن‌ها به خاطر تجمیع چربی و مایعات بر روی آن ها است. برای رفع این مشکل شعله‌ها را تمیز کنید و سعی کنید با استفاده از یک سیم ظریف و باریک مثل سنجاق، مجاری مسدود شده را باز کنید.

تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوشاستفاده از خدمات پس از فروش بوش و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز و فرگاز بوش

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش می تواند درصورتی‌ که اجاق گاز یا فرگاز شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد، در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی بوش(Bosch) در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش اجاق گاز یا فرگاز بوش بهره‌مند شوید، می‌توانید با تعمیرگاه‌ مجاز بوش ما در سراسر تهران و کرج یا دفتر مرکزی بوشتماسگرفته و یا از طریق پر کردن فرم ثبت سفارش آنلاین درخواست تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش خود را ثبت نمایید و با شرح مشکل دستگاه خود، بهترین راه را برای سرویس یا تعمیر اجاق گاز بوش یا تعمیر فرگاز بوش خود به دست آورید.

خلاصه خدمات
تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش
Rate :
5 based on 2 votes
نوع سرویس
تعمیرات اجاق گاز بوش و تعمیرات فرگاز بوش
ارائه دهنده خدمات
دیجی تعمیرگاه,
Ebn-e-Yamin St,N sohrevardi ave,Tehran-19166,
Telephone No.02154584
استان
تهران، کرج
توضیحات
در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر اجاق گاز بوش و تعمیر فرگاز بوش نیاز دارید ما می توانیم در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به این سوال پاسخ دهید *