نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی لارس (Lares) | تعمیرگاه مرکزی

نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی لارس
نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی لارس در تهران

خدمات نمایندگی کولر گازی لارس (Lares)

هرساله با ورود برندهای جدید لوازم‌خانگی ارائه خدمات و محصولات رقابتی‌تر شده و شرکتی در این رقابت ماندگار خواهد بود که با ارائه محصولات و خدمات برتر مشتریانی پایدار داشته باشد تعمیرگاه مجاز کولر گازی لارس سال‌هاست که با ارائه خدمات متفاوت و محصولات با کیفت در ایران توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب کند.

خدمات تعمیرات کولر گازی لارس

با توجه به تنوع محصولات شرکت لارس تعمیرگاه مرکزی لارس با پشتیبانی از تمامی این محصولات کار تعمیر و سرویس انواع کولر گازی ازجمله: کولر گازی اینورتر، کولر گازی معمولی، داکت اسپیلت لارس، کولرگازی پنجره‌ای، کولر گازی دیواری و ایستاده و…. را برعهده‌گرفته است.

نمایندگی کولر گازی لارس

آموزش تعمیر کولر گازی

همکاران و کارشناسان ما در بخش فنی لارس برای آن دسته از عریزانی که توانایی تعمیر و سرویس سالانه کولر گازی لارس خود را دارند آموزش‌هایی را فراهم آورده‌اند که شما می‌توانید با مراجعه به بخش آموزش از آن‌ها استفاده کنید البته باید توجه داشت که استفاده از این آموزش‌ها مستلزم داشتن دانش فنی ابتدایی می‌باشد.

مسئولیت استفاده نادرست از آموزش‌های کولر گازی لارس به عهده شما می‌باشد.

راه‌های تماس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی لارس (Lares)

  • شما می‌توانید با دفتر مرکزی به شماره ۳۴ ۴۴ ۳۰ ۸۸ – ده خط ویژه ارتباط برقرار کرده تا همکاران ما شمارا راهنمایی کنند.
  • شما می‌توانید به‌صورت مستقیم با تعمیرگاه‌  مجاز کولر گازی لارس در سطح شهر که شماره آن‌ها در زیر است تماس برقرار کنید
  • اما بهترین راه تماس با ما که شما می‌توانید علاوه بر تماس شبانه‌روزی از ۱۰% تخفیف تعمیراتی هم بهره‌مند شوید تماس آنلاین است که در این روش فقط یک فرم چندثانیه‌ای را پرکرده و منتظر شوید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند

استفاده از خدمات گارانتی نمایندگی کولر گازی لارس (Lares)

نمایندگی کولر گازی لارس برای آن دسته از عزیزانی که کولر گازی آن‌ها دارای گارانتی است خدماتی را فراهم کرده است که شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کولر گازی لارس از خدمات پس از فروش آن بهره‌مند شوید درصورتی‌که شما فاقد کارت گارانتی هستید می‌توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی لارس به ما اطلاع دهید تا یک تعمیرکار کولر گازی لارس برای شما ارسال کنیم.

No votes yet.
Please wait...

مشکلات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به این سوال پاسخ دهید *