نمایندگی کولر گازی تکوود (TECHWOOD)| تعمیرگاه مجاز کولر گازی تکوود

نمایندگی مجاز مرکزی کولر گازی تکوود
نمایندگی مجاز مرکزی کولر گازی تکوود در تهران


نمایندگی کولر گازی تکوود (
TECHWOOD)

نمایندگی تعمیرات کولر گاز تکوود در کنار فروش محصولات تکوود در بخش خدمات و تعمیرات این محصول جای خالی احساس می‌کرد که ما با فراهم آوردن تیممی بزرگ و کامل متشکل از تعمیرکاران و کارشناسان کولر گازی این خلأ را پرکرده و همه‌روزه آماده ارائه خدمات تعمیراتی به شما مشتریان گرامی هستیم.

ما با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران پاسخگوی نیاز شما برای تعمیر کولر گازی تکوود بوده و شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل برای کولر گازی تکوودی خود با ما تماس گرفته تا در کوتاه‌ترین زمان با اعزام یک تعمیرکار کولر گازی تکوود مشکل شمارا حل کرده و از شما یک مشتری راضی بسازیم.

چرا خدمات کولر گازی تکوود

ما تعمیرات تمامی محصولات تکوود را بر عهده‌داریم ازجمله:، کولر گازی تکوود، کولر گازی اینورتر تکوود، داکت اسپیلت تکوود، اسپیلت تکوود و تعمیرکارانی داریم که کارشان فقط تعمیر محصولات تکوود است باید بدانید که ما با توجه به داشت شعب قراران در سراسر تهران در نزدیک‌ترین مکان به شما قرار داریم و در صورت تماس شما فوراً خود را به شما رسانده و با توجه به تخصص و تجربه با اولین بازدید عیب سیستم شمارا متوجه شده و در کمترین زمان با مناسب‌ترین هزینه این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

نمایندگی کولر گازی تکوود

راه‌های تماس با ما:

  • تماس با دفتر مرکزی تعمیرگاه به شماره- ۳۴ ۴۴ ۳۰ ۸۸ -ده خط ویژه
  • تماس با نزدیک‌ترین نمایندگی در منطقه شما که شماره آن‌ها در پایین همین صفحه و لیست نمایندگی کولر گازی در صفحه تماس با ما موجود است.
  • بهترین راه ثبت درخواست تعمیر کولر گازی به‌صورت آنلاین است که شما در فرم درخواست سرویس آنلاین فقط در عرض چند ثانیه مشخصات خود را وارد کرده و منتظر تماس همکاران ما می‌شوید تا با شما تماس بگیرند شما با این کار علاوه بر ثبت درخواست خود در هر ساعت از شبانه‌روز از ۱۰% تخفیف تعمیراتی نیز برخوردار خواهید شد.

استفاده از خدمات و گارانتی نمایندگی کولر گازی تکوود

نمایندگی تعمیرات کولر گازی تکوود و نمایندگی تکوود در قبال فروش کولرگازی دارای گارانتی آماده ارائه خدمات پس از فروش به این محصولات است و شما می‌توانید با داشتن برگه گارانتی با نمایندگی تعمیرات کولر گازی تکوود تماس گرفته خدمات را دریافت کنید.

اما اگر از گارانتی این محصولات استفاده نمی‌کنید یا این گارانتی به اتمام رسیده است می‌توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی تکوود این وظیفه را به ما بسپارید و تا انجام آن با خیالی اسودِ به ما اطمینان کنید.

مشکلات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به این سوال پاسخ دهید *