نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک (General Electric)

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک ارئه دهنده تخصصی ترین خدمات 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک (General Electric) به‌عنوان یکی از معتبرترین و تخصصی‌ترین مراکزی است که به‌صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای اقدام به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی شما می‌کند و می‌توانید بدون هیچ نگرانی در زمان که احتیاج به کمک دارید از خدمات ما بهره‌مند شوید ما سالهاست که در زمینه تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک جزو اولین‌ها هستیم.

چرا تعمیرگاه مجاز لباسشویی جنرال الکتریک را باید انتخاب کنیم

  • داشتن تعمیرکاران باتجربه و متعهد با سال‌ها سابقه درخشان
  • داشتن شعب فراوان در سراسر تهران در نزدیک‌ترین مکان به شما
  • پرداخت تمامی هزینه بعد از تعمیر کامل دستگاه و تائید شما
  • تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک شما به‌صورت ۱۰۰% در منزل
  • تعویض قطعات معیوب با قطعات اصل و شرکتی با برگه ضمانت‌نامه

نحوه ارائه خدمات تعمیرکاران در تعمیرگاه مجاز لباسشویی جنرال الکتریک

زمانی که شما برای تعمیر لباسشویی خود با ما تماس می‌گیرید ما سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان یکی از بهترین تعمیرکار لباسشویی جنرال الکتریک را برای خدمات‌دهی به شما اعزام کنیم.

آیا میدانید که این تعمیرکار چه سوابقی را در رزومه کاری خود دارد؟

این تعمیرکار علاوه بر سال‌ها تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی و ظرفشویی جنرال الکتریک و داشتن کوله باری از تجربه دوره‌های متعدد تعمیرات را گذرانده و به‌طور کامل به این دستگاه مسلط است و از تمامی نقاط ضعف و قوت آن آگاهی دارد به همین دلیل با کوچک‌ترین برسی به عیب دستگاه پی برده و تا جایی که امکان داشته باشد سعی در تعمیر لوازم و قطعات معیوب می‌کند نه تعویض آن‌ها و همچنین اگر قطعه‌ای نیاز به تعویض داشته باشد با بهترین کیفیت قطعه موجود اقدام به تعویض آن خواهند کرد ایشان موظف است قبل از انجام هرگونه تعمیر یک شرح خرابی از دستگاه به شما اعلام کند و شمارا از وضعیت دستگاهتان آگاه سازد و بعد از برآورد هزینه تقریبی آن اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی کند.

 

نکاتی که باعث چندین برابر شدن عمر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خواهد شد.

از نصب ماشین در مکانی که مستقیما” در معرض اشعه آفتاب یا بارندگی باشد خود داری کنید / از پودر هایی که زیاد کف می کنند استفاده نشود / قبل از توقف کامل مخزن شستشو درب لباسشویی را باز نکنید / دکمه های شل شده لباس را محکم کرده و زیپ های باز را ببندید / مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به برق متصل است / هنگام باز کردن شیر الکتریکی اطمینان حاصل کنید که فلکه شیر آب تغذیه بسته است / تکه های کوچک نظیر روسری ، جوراب و غیره را داخل کیسه توری قرار داده یا درون لباس های بزرگ گذاشته داخل ماشین لباسشویی بگذارید. و لباس ها را آزاد و بدون تا خوردن داخل ماشین قرارندهید / لباس ها را از نظر عدم وجود اشیاء فلزی نظیر سوزن ، سکه،کلید و غیره مورد باز رسی قرار دهید / هر چند وقت یکبار محفظه جاپودری را در آورده و آن را تمیز نمایید / هنگام شستشوی لباس ها به بر چسب آن ها توجه شود و ترموستات را در درجه مناسب تنظیم کنید.

خدمات گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتری (General Electric) به این نکته آگاه است که باوجود تمام اطمینانی که از کیفیت لباسشویی جنرال الکتریک وجود دارد نمایندگی لباسشویی جنرال الکتریک این محصول و لوازم خانگی جنرال الکتریک را برای مدت مشخصی گارانتی کرده که شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل به تعمیرگاه مجاز لباسشویی جنرال الکتریک یا نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک مراجعه و از خدمات پس از فروش گارانتی خود استفاده کنید این خدمات تا مدت زمان اتمام تاریخ گارانتی کاملا رایگان بوده و نیاز به هیچگونه پرداخت وجهی نمی باشد که در تمامی دفاتر تعمیرگاه لباسشویی هایر نیز قابل ارائه است.

ولی اگر دستگاه شما هم مانند بسیاری از مشتریان جنرال الکتریک فاقد اعتبار زمانی است می‌توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز لباسشویی جنرال الکتریک ما را برای تعمیر لباسشویی مطلع سازید. ما همیشه در نزدیکی شما هستیم با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

امتیاز : 5.0 رای ها : 1

مشکلات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

لطفا به این سوال پاسخ دهید *