نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش (BOSCH)| تعمیرگاه مرکزی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مجهزترین تعمیرگاه مجاز لباسشویی در تهران

ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش درباره تعمیر ماشین لباسشویی بوش به همه مشتریان خود این نکته را یادآور می‌شویم که تمامی محصولات و لوازم‌خانگی تولیدی شرکت‌ها و برندها بدون در نظر گرفتن کشور سازنده و نوع برند این محصولات بعد از مدت‌زمانی استفاده بسته به نحوه و مدت استفاده از این لوازم نیاز به سرویس و تعمیر پیدا خواهند کرد که در صورت عدم انجام این کار میزان آسیب به دستگاه شما بالا خواهد رفت.

زیرا بسیاری از قطعات داخلی لوازم‌خانگی مخصوصاً ماشین لباسشویی از نوع مصرفی بوده که به دلیل عدم توجه به موقع و وعایت نکرن اصول استفاده بعد از مدتی احتیاج به سرویس و تعویض پیدا خواهند کرد مانند تسمه ماشین لباسشویی یا جرم گرفتن بسیاری از قطعات که در صورت عدم سرویس به‌موقع این محصولات یا عدم تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش باعث وارد شدن آسیب جدی به دیگر بخش‌های دیگر ماشین لباسشویی خواهید شد.

پس باید سرویس به‌موقع ماشین لباسشویی را جدی گرفته و اگر در کارکرد آن اختلال یا مورد غیرعادی می‌بینید فوراً با تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی بوش تماس بگیرید تا ما با فرستادن یک تعمیرکار ماشین لباسشویی ماهر نسبت به تعمیر لباسشویی بوش شما اقدام لازم را انجام دهیم.

 

موارد زیر تنها بخشی کوچکی از خدماتی است که به عنوان حقوق اولیه مشتری در دستور کار تعمیرگاه های مجاز کولر گازی  بوش  قرار گرفته است :

 • ۱۲ ماه ضمانت خدمات و تعمیرات انجام شده
 • اعزام تکنسین جهت بازدید و تامین قطعات در کمترین زمان ممکن.
 • عدم دریافت هزینه ایاب و ذهاب از مشتری در دوره ضمانت در تمام نقاط کشور.
 • ایجاد کانال های ارتباطی متنوع جهت تسهیل دسترسی مشتریان به واحد خدمات پس از فروش و مراکز سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی بوش از قبیل تلفن، گفتگوی آنلاین، و ایمیل
 • استفاده از تمامی لوام و قطعات اصلی و شرکتی
 • استفاده از پرسنل متشخص ، متخصص و دوره دیده در زیمنه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بوش
 • ارئه مشاوره تعمیراتی و راهنمایی درباره نحوه صحیح استفاده از لباسشویی برای بالابردن راندمان آن
 •  

تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط ماهرترین تعمیرکاران شهر

ما در طی سال‌ها تلاش و تجربه خود توانسته ایم از میان تعمیرکارانی که مشغول به تعمیر لباسشویی هستید تعداد بسیاری زیادی را گلچین کرده که علاوه اطمبنان از تخصص این سرویس کاران با برگزاری دوره‌های کاربردی و مستمر آن‌ها را ازلحاظ تئوری نیز با محصولات روز دنیا آشنا می‌کنیم تا بتوانند خود را با تمامی روش‌های تعمیری به‌روز شده همگام سازند

همچنین آن‌ها با توجه به تعمیر تخصصی لباسشویی بوش به‌تمامی قطعات اصلی و اورجینال این محصولات دسترسی دارند و در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات با کمترین آسیب به دستگاه قطعات معیوب را با قطعات اصلی و اورجینال تعویض می‌کنند تا این دستگاه مانند اولین روز خرید به بهترین نحوه کار کند.

آشنایی با قطعات و لوازم ماشین لباسشویی بوش به صورت مختصر و کاربردی

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی بوش

لاستیک دور درب – محیط مخزن فرعی (چلیک) و همچنین محیط درب ماشین که بتوسط این لاستیک آب بندی می شود . شکل و صورت خاص اتصال در ماشین ها متفاوت است به همین دلیل میبایست هنگام تعویض کردن آن شماره پارت آن را به همراه داشته باشیدمخزن فرعی ( چلیک ) – جنس این مخزن معمولا” ورق گلوانیزه لعاب کاری شده است تا در برابر زنگ زدگی مصون بماند.چلیک وظیفه نگهداری آب را بر عهده داشته و بعضی از قطعات مانند، هیتر ، صفحه منعکس کننده حرارت هیتر استات در این مخزن قرار می گیرد.خروجی آب جاپودری به این مخزن ریخته می شود و همچنین آب کثیف ناشی از شستشوی لباس ها، از این مخزن بطرف پمپ تخلیه جاری می گردد. مادامیکه در پوش پشت و یا در پوش فوقانی ماشین برداشته نشود، چلیک دیده نمی شود.محور درام – میله ای توپر ، معمولا”از جنس برنج و یا فلزات دیگر که از یکسو به مخزن متصل شده و از سوی دیگر به آن پولی بزرگ بسته می شود . در بعضی از لباسشویی ها محور درام به یک نگهدارنده سه بازو بسته می شود که درام به اضلاع آن با پیچ و مهره اتصال می یابد. اخیرا” لباسشویی هایی طراحی گردیده که فاقد تسمه پروانه و پولی می باشد و موتور مستقیما” به محور متصل می گردد.شیلنگ لاستیکی رابط مخزن به فیلتر – این شیلنگ خرطومی شکل ، تا حدودی فنری است تا بر اثر حرکات متعدد چلیک آسیب نبیند. این شیلنگ آب کثیف را از مخزن فرعی به فیلتر پمپ تخلیه منتقل می کند ودر قسمت تحتانی مخزن قرار دارد.وزنه سیمانی یا لنگر های بتونی – به منظور ایجاد تعادل چلیک به هنگام گردش درام از این وزنه ها استفاده می شود.قرار گیری وزنه بر روی چلیک در ماشین ها عمومیت دارد ولی اضافه نمودن لنگر ها در ماشین ها شرایط خودشان را داراست. وجود وزنه ها در دور تند موتور ضرورت مضاعفی را طلب می کند.شیلنگ تخلیه- بوسیله این شیلنگ، آبی که توسط پمپ تخلیه از چلیک مکیده شده به فاظلاب ریخته می شود . همنگونه که قبلا” نیز ذکر شد ارتفاع شیلنگ تخلیه از سطح زمین نباید از ۴۰ سانتی متر کمتر واز ۹۰ سانتی متر بیشتر باشد.پولی بزرگ – این پولی به محور درام بسته شده و بوسیله تسمه و پولی کوچک، چرخش الکتروموتور را به درام منتقل می سازد.پولی کوچک – این پولی بر روی محور الکتروموتور دو دور بسته می شود و در واقع اختلاف سایز دو پولی بزرگ و کوچک سبب افت دور (سرعت) درام می باشد.قفل درب – به کمک قفل ، درب بسته می شود و مادامیکه ضامن آن رها نشود، در همین وضعیت خواهد ماند.تسمه – تسمه واسطه بین دو پولی است. آسیب دیدگی تسمه می تواند صدای ماشین را به هنگام کار افزایش دهد. شل بودن بیش از حد آن انرژی موتور را اتلاف نموده و اگر بیش از اندازه سفت بسته شود.به موتور آسیب می رساند. روش تنظیم تسمه در لباسشویی همانند تنظیم در کولر آبی است به هنگام تعویض تسمه لازمست،تسمه معیوب را به همراه داشته باشید تا یقین حاصل شود تسمه جدید، همان سایز تسمه قبلی را داراست.

 
 

عیب یابی ماشین لباسشویی بوش

زمانی که ماشین لباسشویی روشن است دائما در حال آبگیری است و این آبگیری در جای مشخصی از دیگ لباسشویی قطع نمی شود

 • عدم کارکرد صحیح یا خراب بودن هیدرواستات لباسشویی :هیدرواستات باید موزد برسی قرار گیرد اگر با دمیدن در آن صدایی از پلاتین خارج نمیشود هیدروستات خراب است
 • شیلنگ ورودی به هیدرواستات سوراخ شده یا چاک خورده است. در نتیجه هوای فشرده از آن خارج می‌شود :برسی شود که شلنگ هیدروستات پاره سوراخ یا کیپ نشده باشد و در صورت بروز هر یک از این مشکلات تعویض گردد.
 • درجه هیدرواستات به صورت صحیح تنظیم نشده است :بر روی هیدرواستات پیچ تنظیمی وجود دارد که اگر دستکاری شود سبب می‌گردد تنظیم سطح آب در مخزن با مشکل رو‌برو شود. درصورت هر گونه دستکاری این پیچ تنظیم فورا باید ان را به حالت اولیه باز گرداندنمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش چگونه خدمات گارانتی خود را پشتیبانی می‌کند؟

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش به مدت چندین ماه از خرید لباسشویی بوش به دلیل اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی خود این امکان را فراهم آورده است که در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد هر یک از لوازم خانگی بوش شما از برگه ضمانت نامه بوش برای استفاده از خدمات پس از فروش بوش در هر یک از تعمیرگاه های مجاز بوش در سراسر کشور یا تعمیرگاه مرکزی بوش استفاده نمایید.

 

ولی اگر بعد از دوره گارانتی شرکت لوزام خانگی شما یا ماشین لباسشویی بوش شما به هر دلیلی نیاز به سرویس یا تعمیر داشت شما میتوانید یا اولین تماس با تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش یا نمایندگی مجاز بوش با کارشناسان ما مشورت کرده و از خدمات تعمیراتی آنها بهرمند شوید شما با یک تماس میتوانید به ده ها سال تجربه ما دست پیدا کنید ما توانسته ایم با افتخار این تجربه چندین ساله را در اختیار هزاران مشترک خود قرار دهیم.

مطالب مرتبط :

امتیاز : 3.0 رای ها : 2

4 دیدگاه

 • محمد

  با سلام. ببخشید ما تازه ماشین لباسشویی بوش خریدیم. از همه چیزش هم راضی هستیم ولی خب خیلی کم اب میگیره هم در موقع شستن هم در موقع ابکشی.به نظرم دیگه خیلی صرفه جویی میکنه.ماشین قبلی اسنوا بود که دکمه ابکشی اضافه داشت و هر موقع لازم بود با زدن دکمه لباسها خیلی خوب ابکشی میشدن. اما این لباسشویی این امکان رو نداره و ی ذره پودر بیشتر ریخته بشه سفیدی پودر باقی میمونه ایا میشه با تنضیم هیدروستات ابگیریش رو افزایش داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این لباسشویی انتخاب من بوده حالا داد همه سر من دراومده……ممنون میشم جواب بدید.

  • محمد پیرنیا

   اولا که اگر ماشین لباسشویی بوش شما از نمایندگی رسمی بوش خریداری شده حتما دارای گارانتی بوده و برای رفع هر گونه مشکل باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید و به هیچ عنوان خودتون اقدام به دستکاری نکنید ولی درباره مشکلی که گفتید شاید شما برنامه ماشین لباسشویی رو در حالت نا مناسب قرار دادید باید دقت کنید که زمانی که برنامه ماشین لباسشویی روی حالت شستشوی لباسهای کتان است مقدار ابگیری بسیار کم میشود تا لباسها خوب چنگ زده شود و اگر برنامه روی لباسهای حساس تنظیم شود مقدار ابگیری زیاد خواهد بود …

 • الهه.ع

  با سلام
  من چند ماهیه از ماشین لباسشویی بوش استفاده میکنم،از همه نظر راضی ام،ولی چیزی که داره اذیتم میکنه ،سر و صدای ماشینه.
  یه صدایی مثه صدای پمپ و مکش داره که خیلی زیاده و واقعا رو اعصابمه.خواهشا راهنماییم کنید.

  • محمد پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی اگر ماشین لباسشویی شما دارای گارانتی است حتما با شماره داخل دفترچه گارانتی تماس گرفته توسط نمایندگی لباسشویی بوش مورد برسی قرار گیرد ولی کلا اگر نیاز به راهنمایی ما دارید باید اطلاعات دقیق تری را اعلام کنید ار جمله این صدا چه زمان و در حین اجرای چه برنامه ای تولید میشود

 • مشکلات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

  لطفا به این سوال پاسخ دهید *