ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی به صورت آنلاین

ما در لحظه با شماییم .ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی به صورت آنلاین

ما تصمیم گرفته‌ایم برای دسترسی هر چه آسان‌تر و سریع‌تر شما به خدمات تعمیرات لوازم خانگی در هر ساعت از شبانه‌روز سیستم درخواست سرویس و تعمیر آنلاین را راه‌انداز کنیم. شما در هر ساعت از روز که به خدمات تعمیرات لوازم خانگی نیاز پیدا کردید می‌توانید با پر کردن فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید تا در اولین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و مشکل شما را حل کنیم.

 

مزایای درخواست سرویس آنلاین

  1. در ساعات و روزهایی که همکاران ما به دلیل تعطیلی و پایان ساعت کاری در دفتر حضور ندارند، فقط از طریق این سامانه قادر به ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم. همکاران واحد سفارشات آنلاین ما پیام شما را دریافت کرده و از این طریق می‌توانند یکی از تعمیرکاران را برای ارائه سرویس در کنار شما حاضر کنند.
  2. در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با پر کردن فرم زیر که چندثانیه‌ای بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت، ما را از مشکل دستگاه خود مطلع کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و نسبت به حل مشکل دستگاه شما اقدام کنند.
  3. با پر کردن فرم زیر و درخواست سرویس به صورت آنلاین می‌توانید از ۱۰% تخفیف تعمیراتی برخوردار شوید.

 

هدف نهایی این مرکز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن است تا شما هم مانند صدها مشتری که سال‌هاست ما را به‌عنوان تعمیرکار خانوادگی خود انتخاب کرده‌اند، از خدمات تعمیرات لوازم خانگی ما نهایت رضایت را داشته باشید.

بهترین تعمیرکاران شهر با یک کلیک

۱۰ درصد تخفیف در سفارشات اینترنتی

تماس کارشناسان ما در اولین زمان ممکن

ثبت درخواست در هر ساعت از شبانه روز